Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOROST 2019-2020

DOROST 2019-2020

SK Chrast / FC Zaječice

 

DOROST 2001-2004 G ŽK ČK zápas
1  Dostál    B  Jakub  2002       8
2  Přibyl  Adam 2002 1     8
3  Nevole  Tomáš 2002       8
4  Mareš  Vojtěch 2001 5 2   8
5  Steklý   Vilém 2001        
6  Křičenský    Vlastimil  2001       7
7  Slanař  Daniel 2003       8
8  Dobrkovský  Matěj 2003 6     5
9  Hausl  Lukáš 2003 1     8
10  Linhart  Zdeněk 2001 2     2
11  Šprongl  Matěj 2001 4 1   6
12  Ceral  Tomáš 2001 1 2   2
13  Šilhán  Michal 2002   1   6
14  Pavelka  Saša 2003 5     8
15  Mareš  Jakub 2004       8
16  Ceral   Vojtěch 2003 1 1   7
17  Rohlík  Ondřej 2001        
18  Steklý  Hynek 2004 1     5
19              
20  STARŠÍ ŽÁCI            
21  Rázek  Tomáš 2005       1
22  Podzemský  Šimon 2005       3
23  Nevole  David 2005 1     3
24 VLASTNÍ            

TRENÉR- Mareš Petr

Přišli-Steklý Hynek, Mareš Jakub (starší žáci)

Odešli-Kubelka (Miřetice)

Nechodí-

Skončili-Křivka (muži FC Zaječice), Černý, Cimburek, Laub (všichni muži Chrast)

 

dorost 2019-20
3 25.8. NE 10h FC Zaječice Luže 2:1 (1:1) 50
4 1.9. NE 10h Sruby FC Zaječice 0:6 (0:3) 60
5 8.9. NE 10h FC Zaječice Jaroměřice 1:4 (1:0) 20
6 15.9. NE 13:30h Žamberk FC Zaječice 3:0 (0:0) 50
7 22.9. NE 10h FC Zaječice Vraclav 3:0 (2:0) 40
8 29.9. NE 12:30h Němčice FC Zaječice 2:3(2:1) p 80
9 6.10. NE 10h FC Zaječice H. Újezd 10:3 (6:1) 20
10 13.10. NE 10h FC Zaječice Nasavrky 4:2 (1:2) 30
11 20.10. NE 12:30h Kameničky FC Zaječice    
2 26.10. SO 10h Proseč FC Zaječice    
1 3.11. NE 10h FC Zaječice T. Kamenice   Chrast

 

.

 

11.kolo neděle 20.10. od 12:30h

Kameničky-Chrast/FC Zaječice-
 
 
10.kolo neděle 13.10.
Chrast/FC Zaječice-Nasavrky-4:2 (1:2)
Góly- 18. Pavelka Saša, 50. Ceral Tomáš (pen.), 10. Linhart Zdeněk, 80. Linhart Zdeněk
 
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch     83
14 N Dobrkovský Matěj     60
4 N Nevole Tomáš [K]      
5 N Přibyl Adam      
6 N Křičenský Vlastimil     70
7 N Häusl Lukáš      
8 N Pavelka Saša      
9 N Ceral Tomáš 65   66
10 N Linhart Zdeněk      
11 N Šprongl Matěj      
  Náhradníci
3 N Slanař Daniel     70
12 N Mareš Jakub     66
13 N Ceral Vojtěch     60
15 N Steklý Hynek     83

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Jaroměřice 8 7 0 1 39:7 21 0 0
2. Kameničky 8 7 0 1 34:9 20 1 0
3. Nasavrky/Miřetice 8 6 0 2 40:15 18 0 0
4. Chrast/FC Zaječice 8 6 0 2 28:15 17 1 0
5. Proseč 8 4 0 4 22:15 14 0 2
6. Žamberk/Jiskra 8 5 0 3 15:19 14 1 0
7. Němčice/Sloupnice 8 4 0 4 28:17 13 0 1
8. Trhová Kamenice/Vítanov 8 4 0 4 21:19 11 1 0
9. Horní Újezd/Morašice 8 3 0 5 18:27 10 0 1
10. Luže/Rosice u Chrasti 8 1 0 7 6:39 3 0 0
11. Sruby 8 1 0 7 4:52 2 1 0
12. Vraclav/Zámrsk 8 0 0 8 9:30 1 0 1

9.kolo  neděle 6.10. od 10h

Chrast/FC Zaječice-H. Újezd-10:3 (6:1)

Góly-3. Dobrkovský Matěj, 11. Dobrkovský Matěj, 19. Šprongl Matěj, 25. Dobrkovský Matěj, 32. Mareš Vojtěch, 33. Pavelka Saša, 51. Dobrkovský Matěj, 73. Nevole David, 84. Šprongl Matěj, 90. Šprongl Matěj

 

1 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch 44   78
3 N Šilhán Michal      
4 N Nevole Tomáš [K]      
5 N Přibyl Adam     52
7 N Häusl Lukáš      
8 N Pavelka Saša      
11 N Šprongl Matěj      
12 N Mareš Jakub     52
13 N Ceral Vojtěch      
14 N Dobrkovský Matěj     52
  Náhradníci
9 N Linhart Zdeněk     78
10 N Slanař Daniel     52
15 N Nevole David     52
16 N Podzemský Šimon     52

8.kolo  neděle 29.9. od 12:30h

Němčice-Chrast/FC Zaječice-2:3 (2:1) pen. 3:4

Góly-26. Šprongl Matěj, 70. Häusl Lukáš

1 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch      
3 N Šilhán Michal      
4 N Nevole Tomáš [K]      
5 N Přibyl Adam      
6 N Křičenský Vlastimil     67
7 N Häusl Lukáš      
8 N Pavelka Saša      
14 N Dobrkovský Matěj     75
11 N Šprongl Matěj     56
12 N Mareš Jakub     63
  Náhradníci
10 N Slanař Daniel     67
16 N Ceral Tomáš      
13 N Ceral Vojtěch     56
9 N Nevole David     75
15 N Podzemský Šimon     63

7.kolo  neděle 22.9. od 10h

Chrast/FC Zaječice - Vraclav/Zámrsk-3:0 (2:0)

Střelci: 29. Dobrkovský Matěj, 34. Dobrkovský Matěj, 85. Mareš Vojtěch

# P Jméno ŽK ČK  
21 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch 53    
10 N Slanař Daniel      
4 N Nevole Tomáš      
5 N Přibyl Adam      
6 N Křičenský Vlastimil      
7 N Häusl Lukáš [K]      
8 N Pavelka Saša      
12 N Mareš Jakub      
14 N Dobrkovský Matěj      
13 N Ceral Vojtěch 15    

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Jaroměřice 5 5 0 0 27:5 15 0 0
2. Nasavrky/Miřetice 5 4 0 1 29:8 12 0 0
3. Němčice/Sloupnice 5 4 0 1 25:8 12 0 0
4. Kameničky 5 4 0 1 22:8 11 1 0
5. Trhová Kamenice/Vítanov 5 3 0 2 17:9 9 0 0
6. Chrast/FC Zaječice 5 3 0 2 12:8 9 0 0
7. Žamberk/Jiskra 5 3 0 2 11:12 9 0 0
8. Proseč 5 2 0 3 14:12 7 0 1
9. Horní Újezd/Morašice 5 2 0 3 8:15 6 0 0
10. Vraclav/Zámrsk 5 0 0 5 4:18 0 0 0
11. Luže/Rosice u Chrasti 5 0 0 5 3:28 0 0 0
12. Sruby 5 0 0 5 1:42 0 0 0

6.kolo  neděle 15.9. od 13:30h  hřiště Králiky

Žamberk - Chrast/FC Zaječice-3:0 (0:0)

# P Jméno ŽK ČK  
1 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch      
3 N Šilhán Michal 65    
4 N Nevole Tomáš [K]      
5 N Přibyl Adam      
6 N Křičenský Vlastimil     66
7 N Häusl Lukáš      
8 N Pavelka Saša      
9 N Steklý Hynek     46
10 N Slanař Daniel      
12 N Mareš Jakub     72
  Náhradníci
11 N Rázek Tomáš     66
13 N Podzemský Šimon     72
14 N Nevole David     46
17 N Borecký Petr      

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Jaroměřice 4 4 0 0 21:4 12 0 0
2. Kameničky 4 4 0 0 21:2 11 1 0
3. Nasavrky/Miřetice 4 3 0 1 21:7 9 0 0
4. Němčice/Sloupnice 4 3 0 1 19:8 9 0 0
5. Žamberk/Jiskra 4 3 0 1 10:4 9 0 0
6. Chrast/FC Zaječice 4 2 0 2 9:8 6 0 0
7. Trhová Kamenice/Vítanov 4 2 0 2 9:9 6 0 0
8. Horní Újezd/Morašice 4 2 0 2 8:9 6 0 0
9. Proseč 4 1 0 3 9:11 4 0 1
10. Vraclav/Zámrsk 4 0 0 4 4:15 0 0 0
11. Luže/Rosice u Chrasti 4 0 0 4 2:23 0 0 0
12. Sruby 4 0 0 4 1:34 0 0 0

 

5.kolo  neděle 8.9. od 10h

Chrast/ FC Zaječice - Jaroměřice-1:4 (1:0)

Gól-22-Pavelka-1:0

# P Jméno ŽK ČK  
1 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch      
3 N Šilhán Michal     75
4 N Nevole Tomáš [K]      
5 N Přibyl Adam      
6 N Křičenský Vlastimil     81
7 N Häusl Lukáš      
8 N Pavelka Saša      
11 N Šprongl Matěj 64    
12 N Mareš Jakub      
13 N Ceral Vojtěch     54
  Náhradníci
9 N Steklý Hynek     81
10 N Slanař Daniel     54
14 N Dobrkovský Matěj     75

 

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Nasavrky/Miřetice 3 3 0 0 20:1 9 0 0
2. Jaroměřice 3 3 0 0 15:3 9 0 0
3. Kameničky 3 3 0 0 14:2 8 1 0
4. Němčice/Sloupnice 3 2 0 1 14:7 6 0 0
5. Chrast/FC Zaječice 3 2 0 1 9:5 6 0 0
6. Žamberk/Jiskra 3 2 0 1 7:4 6 0 0
7. Horní Újezd/Morašice 3 2 0 1 5:4 6 0 0
8. Trhová Kamenice/Vítanov 3 1 0 2 3:8 3 0 0
9. Proseč 3 0 0 3 4:8 1 0 1
10. Vraclav/Zámrsk 3 0 0 3 3:10 0 0 0
11. Luže/Rosice u Chrasti 3 0 0 3 1:17 0 0 0
12. Sruby 3 0 0 3 1:27 0 0 0

4.kolo  neděle 1.9. od 10h

Sruby - FC Zaječice-0:6 (0:3)

Střelci: 20. Mareš Vojtěch, 36. Mareš Vojtěch, 38. Pavelka Saša, 49. Ceral Vojtěch, 51. Mareš Vojtěch, 79. Steklý Hynek

# P Jméno ŽK ČK  
1 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch      
3 N Šilhán Michal      
4 N Nevole Tomáš [K]      
5 N Přibyl Adam      
6 N Křičenský Vlastimil     4
7 N Häusl Lukáš      
8 N Pavelka Saša     56
9 N Ceral Tomáš 54   90
14 N Steklý Hynek      
13 N Ceral Vojtěch      
  Náhradníci
12 N Mareš Jakub     56
11 N Šprongl Matěj     90
10 N Slanař Daniel     4
15 N Dobrkovský Matěj      
16 N Linhart Zdeněk      
 

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Nasavrky/Miřetice 2 2 0 0 11:1 6 0 0
2. Jaroměřice 2 2 0 0 11:2 6 0 0
3. Chrast/FC Zaječice 2 2 0 0 8:1 6 0 0
4. Žamberk/Jiskra 2 2 0 0 7:2 6 0 0
5. Kameničky 2 2 0 0 7:2 5 1 0
6. Němčice/Sloupnice 2 1 0 1 12:7 3 0 0
7. Horní Újezd/Morašice 2 1 0 1 3:4 3 0 0
8. Proseč 2 0 0 2 3:5 1 0 1
9. Vraclav/Zámrsk 2 0 0 2 3:8 0 0 0
10. Trhová Kamenice/Vítanov 2 0 0 2 0:7 0 0 0
11. Luže/Rosice u Chrasti 2 0 0 2 1:10 0 0 0
12. Sruby 2 0 0 2 1:18 0 0 0
3.kolo  Neděle 25. 8. 2019 10:00   Chrast
Chrast/FC Zaječice - Luže/Rosice-2:1 (1:1)
Střelci:  3. Přibyl (pen.)-1:0, 75-Pavelka-2:1
 
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Dostál Jakub      
2 N Mareš Vojtěch     73
3 N Šilhán Michal      
4 N Nevole Tomáš [K]      
5 N Přibyl Adam      
6 N Křičenský Vlastimil     57
7 N Häusl Lukáš      
8 N Pavelka Saša      
11 N Šprongl Matěj      
12 N Mareš Jakub      
13 N Ceral Vojtěch      
  Náhradníci
10 N Slanař Daniel     57
9 N Steklý Hynek     73

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Němčice/Sloupnice 1 1 0 0 12:1 3 0 0
2. Kameničky 1 1 0 0 5:0 3 0 0
3. Jaroměřice 1 1 0 0 5:2 3 0 0
4. Žamberk/Jiskra 1 1 0 0 4:1 3 0 0
5. Nasavrky/Miřetice 1 1 0 0 3:1 3 0 0
6. Chrast/FC Zaječice 1 1 0 0 2:1 3 0 0
7. Luže/Rosice u Chrasti 1 0 0 1 1:2 0 0 0
8. Proseč 1 0 0 1 1:3 0 0 0
9. Vraclav/Zámrsk 1 0 0 1 2:5 0 0 0
10. Horní Újezd/Morašice 1 0 0 1 1:4 0 0 0
11. Trhová Kamenice/Vítanov 1 0 0 1 0:5 0 0 0
12. Sruby 1 0 0 1 1:12 0 0 0
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář