Jdi na obsah Jdi na menu
 


III třida MUŽI 2019-2020

III. TŘÍDA MUŽŮ

2019-2020

JARNÍ  SEZÓNA

 

 

      G ŽK ČK Z       G ŽK ČK Z
1  Sýs Jan   B 1988         16  Pavelka Michal 1995        
2  Křivka Filip B 2000         17  Konrád Jiří 1995        
3  Stohr David 1999         18  Bleha Jan 1992        
4  Konrád František 1981         19  Málek Michal 1979        
5  Kulhánek David 1975         20  Nejtek Jan 1995        
6  Hromádko Václav 1977         21            
7  Pejcha Zbyněk 1977         22            
8  Schinagl Pavel 1997                      
9  Jeřábek Břetislav 1977   2     23 Pavelka Saša 2003 1      
10  Křičenský Pavel 1996 1 1     24            
11  Kubelka David 1996   1     25            
12  Kubelka Jakub 1992         26            
13  Kubelka Tomáš 1996         27            
14  Křičenský Marti 1996                      
15  Pejcha Dušan                        

Změny :

Přišli-Konrád F. ( z Bítovan), Stohr D. (Luže)

Odešli-

Začal-Křičenský Martin

Skončil-Plachý Miroslav (94),Simon Petr

Marodka-

Trenér-Pejcha Dušan

Asistent-Lomič Zdeněk

Vedoucí-Schuster Vladimír, Gergelyová Michaela

 

III. Třída muži 2019-2020
1 10.8. SO 17h Vítanov FC Zaječice 2:0 (0:0) 40
2 18.8. NE 17h FC Zaječice Luže B 2:1 (1:1) 120
3 25.8. NE 17h H. Bradlo FC Zaječice    
4 1.9. NE 17h FC Zaječice Načešice B    
5 8.9. NE 17h Tuněchody B FC Zaječice    
6 15.9. NE 17h FC Zaječice Bořice    
7 21.9. SO 16:30 Bítovany FC Zaječice    
8 29.9. NE 16:30 FC Zaječice Miřetice B    
9 5.10. SO 16h Slatiňany B FC Zaječice    
10 13.10. NE 16h FC Zaječice Ronov B    
11 19.10. SO 15:30h Orel FC Zaječice    
12 27.10. NE 14:30h FC Zaječice ŽL.Chvalovice    
13 3.11. NE 14h Rosice FC Zaječice    

 

 

 

2.kolo  18.8. od 17h
FC Zaječice-Luže B-2:1 (1:1)
Střelci: 24. Pavelka Saša, 63. Křičenský Pavel
 
# P Jméno ŽK ČK  
22 B Sýs Jan      
2 N Bleha Jan      
3 N Konrád František      
4 N Ceral Tomáš     43
5 N Křičenský Pavel     90
6 N Schinagl Pavel      
8 N Pavelka Saša      
9 N Kubelka David 28   46
11 N Stöhr David     67
13 N Pejcha Zbyněk [K]      
15 N Jeřábek Břetislav 52   55
  Náhradníci
7 N Konrád Jiří     46
10 N Ceral Vojtěch     67
12 N Kubelka Tomáš     43
14 N Kubelka Jakub     55
16 N Pavelka Michal     90
 
# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany B 2 2 0 0 14:3 6 0 0
2. Bítovany 2 2 0 0 13:2 6 0 0
3. Načešice B 2 2 0 0 10:5 6 0 0
4. Vítanov 2 2 0 0 5:1 6 0 0
5. Žlebské Chvalovice 2 1 0 1 11:5 3 0 0
6. Horní Bradlo 2 1 0 1 5:6 3 0 0
7. FC Zaječice 2 1 0 1 2:3 3 0 0
8. Tuněchody B 2 1 0 1 7:10 3 0 0
9. Orel 2 0 1 1 6:7 1 0 0
10. Luže B 2 0 1 1 3:4 1 0 0
11. Rosice 2 0 1 1 3:7 1 0 0
12. Bořice 2 0 1 1 3:9 1 0 0
13. Miřetice B 2 0 0 2 3:12 0 0 0
14. Ronov B 2 0 0 2 3:14 0 0 0

1.kolo   10.8. sobota od 17h

Vítanov - FC Zaječice-2:0 (0:0)

# P Jméno ŽK ČK  
22 B Sýs Jan      
2 N Ceral Tomáš     46
15 N Jeřábek Břetislav 12    
3 N Konrád František      
6 N Schinagl Pavel      
4 N Pavelka Saša      
7 N Pejcha Zbyněk [K]      
14 N Kubelka Jakub      
5 N Křičenský Pavel 46   83
9 N Stöhr David     76
11 N Kubelka David     64
  Náhradníci
8 N Ceral Vojtěch     64
12 N Pavelka Michal     46
13 N Křičenský Martin     83
16 N Křičenský Vlastimil      
10 N Pejcha Dušan     76

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany B 1 1 0 0 7:1 3 0 0
2. Tuněchody B 1 1 0 0 6:2 3 0 0
3. Bítovany 1 1 0 0 5:1 3 0 0
4. Vítanov 1 1 0 0 2:0 3 0 0
5. Načešice B 1 1 0 0 5:4 3 0 0
6. Horní Bradlo 1 1 0 0 4:3 3 0 0
7. Rosice 1 0 1 0 2:2 1 0 0
8. Luže B 1 0 1 0 2:2 1 0 0
9. Orel 1 0 0 1 4:5 0 0 0
10. Žlebské Chvalovice 1 0 0 1 3:4 0 0 0
11. FC Zaječice 1 0 0 1 0:2 0 0 0
12. Ronov B 1 0 0 1 2:6 0 0 0
13. Miřetice B 1 0 0 1 1:5 0 0 0
14. Bořice 1 0 0 1 1:7 0 0 0

 

3.8. 2019 přátelsky muži

FC Zaječice-Pardubičky B-2:6 (2:1)

Góly- 2x Hromádko

První poločas vyrovnaný, druhý poločas po vystřídání 7 našich hráčů zejména dorostenců už jsme neměli šanci..

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/

 

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář