Jdi na obsah Jdi na menu
 


III třida MUŽI 2019-2020

III. TŘÍDA MUŽŮ

2019-2020

 

 

 

      G ŽK ČK Z       G ŽK ČK Z
1  Sýs Jan   B 1988         16  Pavelka Michal 1995        
2  Křivka Filip B 2000   1     17  Konrád Jiří 1995 1 3 1  
3  Stöhr  David 1999 2       18  Bleha Jan 1992   1    
4  Konrád František 1981         19  Málek Michal 1979        
5  Kulhánek David 1975 1       20  Nejtek Jan 1995        
6  Hromádko Václav 1977 3 1     21 Oplíštil David 1998        
7  Pejcha Zbyněk 1977         22            
8  Schinagl Pavel 1997   1                  
9  Jeřábek Břetislav 1977 2 3     23 Pavelka Saša 2003 1      
10  Křičenský Pavel 1996 1 1     24 Ceral Vojtěch 2003        
11  Kubelka David 1996   2     25 Křičenský Vlastimil 2001        
12  Kubelka Jakub 1992 1 1     26 Ceral Tomáš 2001        
13  Kubelka Tomáš 1996   1     27            
14  Křičenský Martin 1996                      
15  Pejcha Dušan 1978 4 1                  

Změny :

Přišli-Konrád F. ( z Bítovan), Stohr D. (Luže)

Odešli-

Začal-Křičenský Martin, Oplíštil David

Skončil-Plachý Miroslav (94),Simon Petr

Marodka-

Trenér-Pejcha Dušan

Asistent-Lomič Zdeněk

Vedoucí-Schuster Vladimír, Gergelyová Michaela

 

III. Třída muži 2019-2020
1 10.8. SO 17h Vítanov FC Zaječice 2:0 (0:0) 40
2 18.8. NE 17h FC Zaječice Luže B 2:1 (1:1) 120
3 25.8. NE 17h H. Bradlo FC Zaječice 4:2 (1:2) 89
4 1.9. NE 17h FC Zaječice Načešice B 2:2 (0:0) 154
5 8.9. NE 17h Tuněchody B FC Zaječice 6:0 (3:0) 100
6 15.9. NE 17h FC Zaječice Bořice 4:0 (2:0) 135
7 22.9. NE 16:30 Bítovany FC Zaječice 0:1 (0:0) 80
8 29.9. NE 16:30 FC Zaječice Miřetice B 0:4 (0:3) 162
9 5.10. SO 16h Slatiňany B FC Zaječice 2:0 (2:0) 95
10 13.10. NE 16h FC Zaječice Ronov B 5:3 (5:2) 120
11 19.10. SO 15:30h Orel FC Zaječice    
12 27.10. NE 14:30h FC Zaječice ŽL.Chvalovice    
13 3.11. NE 14h Rosice FC Zaječice    

 

 

11.kolo sobota 19.10. od 15:30h

Orel- FC Zaječice-

 

10.kolo neděle 16h

FC Zaječice - Ronov B- 5:3 (5:2)

Góly-4. Jeřábek Břetislav, 13. Pejcha Dušan, 15. Pejcha Dušan, 33. Jeřábek Břetislav, 37. Pejcha Dušan

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany B 10 8 0 2 45:10 24 0 0
2. Načešice B 10 7 2 1 35:17 23 0 0
3. Vítanov 10 7 1 2 30:12 22 0 0
4. Horní Bradlo 10 6 2 2 26:20 20 0 0
5. Tuněchody B 10 5 2 3 40:27 17 0 0
6. Žlebské Chvalovice 10 5 1 4 26:20 16 0 0
7. Orel 10 4 1 5 33:31 13 0 0
8. Miřetice B 10 4 1 5 26:28 13 0 0
9. FC Zaječice 10 4 1 5 16:24 13 0 0
10. Bítovany 10 3 2 5 22:30 11 0 0
11. Luže B 10 2 4 4 13:25 10 0 0
12. Rosice 10 2 2 6 21:37 8 0 0
13. Ronov B 10 2 0 8 17:46 6 0 0
14. Bořice 10 0 3 7 6:29 3 0 0

9.kolo neděle 6.10. od 16h

Slatiňany B- FC Zaječice-2:0 (2:0)

 

8.kolo neděle 29.9. od 16:30h

FC Zaječice-Miřetice B-0:4 (0:3)

# P Jméno ŽK ČK  
1 B Křivka Filip      
2 N Kubelka Tomáš     46
8 N Konrád František      
15 N Jeřábek Břetislav 36    
4 N Bleha Jan      
7 N Křičenský Martin     57
3 N Hromádko Václav [K]      
14 N Kubelka Jakub     46
5 N Křičenský Pavel      
9 N Stöhr David     70
11 N Kubelka David      
  Náhradníci
12 N Málek Michal     57
13 N Kulhánek David     46
10 N Ceral Tomáš      
16 N Ceral Vojtěch     46
6 N Křičenský Vlastimil     70

 

7.kolo neděle 22.9. od 16:30h

Bítovany-FC Zaječice-0:1 (0:0)

Střelci: 62. Hromádko Václav 0:1
 
# P Jméno ŽK ČK  
22 B Sýs Jan      
4 N Bleha Jan      
15 N Jeřábek Břetislav      
2 N Konrád František     88
6 N Schinagl Pavel     37
5 N Křičenský Pavel     61
7 N Pejcha Zbyněk      
14 N Kubelka Jakub      
8 N Stöhr David     46
3 N Hromádko Václav [K] 65    
11 N Kubelka David     40
  Náhradníci
9 N Pavelka Saša     46
12 N Málek Michal     88
13 N Kulhánek David 76   37
16 N Křičenský Martin     61
10 N Křivka Filip     40
 

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Horní Bradlo 7 5 1 1 19:12 16 0 0
2. Načešice B 7 4 2 1 25:14 14 0 0
3. Vítanov 6 4 1 1 13:8 13 0 0
4. Slatiňany B 6 4 0 2 21:8 12 0 0
5. Tuněchody B 6 3 1 2 26:18 10 0 0
6. Orel 7 3 1 3 24:16 10 0 0
7. Žlebské Chvalovice 6 3 1 2 19:14 10 0 0
8. Bítovany 6 2 2 2 18:15 8 0 0
9. Rosice 6 2 2 2 17:17 8 0 0
10. Luže B 6 2 2 2 10:12 8 0 0
11. Zaječice 6 2 1 3 10:15 7 0 0
12. Bořice 6 0 3 3 4:17 3 0 0
13. Ronov B 7 1 0 6 11:35 3 0 0
14. Miřetice B 6 0 1 5 11:27 1 0 0

 

6.kolo  neděle 15.9. od 17h

FC Zaječice - Bořice-4:0 (2:0)

Střelci: 11. Kubelka Jakub, 43. Hromádko Václav, 58. Pejcha Dušan, 60. Hromádko Václav
# P Jméno ŽK ČK  
22 B Sýs Jan      
2 N Kubelka Tomáš 83    
3 N Hromádko Václav [K]      
4 N Bleha Jan 44    
5 N Křičenský Pavel      
6 N Schinagl Pavel      
7 N Pejcha Zbyněk      
8 N Konrád František     66
9 N Stöhr David     71
10 N Pejcha Dušan     78
14 N Kubelka Jakub     62
  Náhradníci
11 N Kubelka David     62
12 N Málek Michal      
13 N Křičenský Martin     71
15 N Kulhánek David     66
16 N Oplíštil David     78
 

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Horní Bradlo 6 4 1 1 18:12 13 0 0
2. Vítanov 6 4 1 1 13:8 13 0 0
3. Slatiňany B 6 4 0 2 21:8 12 0 0
4. Načešice B 6 3 2 1 20:12 11 0 0
5. Orel 6 3 1 2 24:15 10 0 0
6. Tuněchody B 6 3 1 2 26:18 10 0 0
7. Žlebské Chvalovice 6 3 1 2 19:14 10 0 0
8. Bítovany 6 2 2 2 18:15 8 0 0
9. Rosice 6 2 2 2 17:17 8 0 0
10. Luže B 6 2 2 2 10:12 8 0 0
11. FC Zaječice 6 2 1 3 10:15 7 0 0
12. Bořice 6 0 3 3 4:17 3 0 0
13. Ronov B 6 1 0 5 9:30 3 0 0
14. Miřetice B 6 0 1 5 11:27 1 0 0

 

5.kolo neděle 8.9. od 17h

Tuněchody B - FC Zaječice-6:0 (3:0)

# P Jméno ŽK ČK  
22 B Sýs Jan      
2 N Nejtek Jan     73
9 N Konrád František     32
4 N Bleha Jan      
6 N Schinagl Pavel      
5 N Křičenský Pavel      
14 N Kubelka Jakub      
3 N Hromádko Václav [K]      
7 N Konrád Jiří 39 39  
11 N Stöhr David     80
8 N Kubelka David     57
  Náhradníci
12 N Málek Michal     73
13 N Kulhánek David     57
16 N Křičenský Vlastimil     80
10 N Pejcha Zbyněk     32

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany B 5 4 0 1 21:5 12 0 0
2. Orel 5 3 1 1 22:11 10 0 0
3. Horní Bradlo 5 3 1 1 15:12 10 0 0
4. Vítanov 5 3 1 1 9:6 10 0 0
5. Bítovany 5 2 2 1 16:7 8 0 0
6. Rosice 5 2 2 1 16:12 8 0 0
7. Načešice B 5 2 2 1 16:12 8 0 0
8. Luže B 5 2 2 1 10:8 8 0 0
9. Tuněchody B 5 2 1 2 18:16 7 0 0
10. Žlebské Chvalovice 5 2 1 2 14:13 7 0 0
11. FC Zaječice 5 1 1 3 6:15 4 0 0
12. Bořice 5 0 3 2 4:13 3 0 0
13. Miřetice B 5 0 1 4 11:23 1 0 0
14. Ronov B 5 0 0 5 5:30 0 0 0
 
4.kolo  neděle 1.9. od 17h
FC Zaječice - Načešice B-2:2 (0:0)
Střelci: 52. Konrád Jiří 1:0, 70. Stöhr David 2:0
 
Opět trapný výkon a nesmyslná sestava a střídání trenéru, které nás stálo tři body. Po zápase vytlemený trenér mě opravdu dostal. Proti 50 letým chlapúm opravdu trapný výkon. ;(
# P Jméno ŽK ČK  
22 B Sýs Jan      
4 N Bleha Jan      
9 N Konrád František      
6 N Schinagl Pavel      
8 N Stöhr David      
3 N Hromádko Václav [K]      
14 N Kubelka Jakub 73    
5 N Křičenský Pavel      
7 N Konrád Jiří 40    
15 N Jeřábek Břetislav      
2 N Kubelka David     80
  Náhradníci
12 N Kubelka Tomáš     80
13 N Křičenský Martin      
11 N Kulhánek David      
16 N Ceral Vojtěch      
10 N Pejcha Zbyněk      

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Vítanov 4 3 1 0 8:3 10 0 0
2. Slatiňany B 4 3 0 1 18:4 9 0 0
3. Bítovany 4 2 2 0 15:4 8 0 0
4. Žlebské Chvalovice 4 2 1 1 14:7 7 0 0
5. Orel 4 2 1 1 16:11 7 0 0
6. Načešice B 4 2 1 1 15:11 7 0 0
7. Horní Bradlo 4 2 1 1 12:11 7 0 0
8. Luže B 4 1 2 1 7:7 5 0 0
9. Rosice 4 1 2 1 10:11 5 0 0
10. FC Zaječice 4 1 1 2 6:9 4 0 0
11. Tuněchody B 4 1 1 2 12:16 4 0 0
12. Bořice 4 0 2 2 3:12 2 0 0
13. Miřetice B 4 0 1 3 10:20 1 0 0
14. Ronov B 4 0 0 4 4:24 0 0 0
3.kolo 25.8.
H.Bradlo - FC Zaječice - 4:2 (1:2)
Góly-14. Stöhr David 0:1, 36. Kulhánek David-1:2
# P Jméno ŽK ČK stř
22 B Sýs Jan      
2 N Kulhánek David      
4 N Bleha Jan      
12 N Málek Michal      
6 N Schinagl Pavel 28   63
5 N Křičenský Pavel     85
13 N Pejcha Zbyněk [K]      
15 N Jeřábek Břetislav     75
9 N Stöhr David     78
11 N Kubelka David     46
7 N Konrád Jiří 52    
  Náhradníci
8 N Pavelka Saša     46
3 N Křičenský Martin     78
16 N Ceral Vojtěch     75
10 N Křičenský Vlastimil     85
14 N Kubelka Tomáš     63

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany B 3 3 0 0 18:3 9 0 0
2. Vítanov 3 3 0 0 8:3 9 0 0
3. Bítovany 3 2 1 0 15:4 7 0 0
4. Načešice B 3 2 0 1 13:9 6 0 0
5. Horní Bradlo 3 2 0 1 9:8 6 0 0
6. Žlebské Chvalovice 3 1 1 1 13:7 4 0 0
7. Orel 3 1 1 1 10:10 4 0 0
8. Luže B 3 1 1 1 7:7 4 0 0
9. Rosice 3 1 1 1 6:7 4 0 0
10. FC Zaječice 3 1 0 2 4:7 3 0 0
11. Tuněchody B 3 1 0 2 9:13 3 0 0
12. Bořice 3 0 1 2 3:12 1 0 0
13. Miřetice B 3 0 0 3 6:16 0 0 0
14. Ronov B 3 0 0 3 3:18 0 0 0
 
2.kolo  18.8. od 17h
FC Zaječice-Luže B-2:1 (1:1)
Střelci: 24. Pavelka Saša, 63. Křičenský Pavel
 
# P Jméno ŽK ČK stř
22 B Sýs Jan      
2 N Bleha Jan      
3 N Konrád František      
4 N Ceral Tomáš     43
5 N Křičenský Pavel     90
6 N Schinagl Pavel      
8 N Pavelka Saša      
9 N Kubelka David 28   46
11 N Stöhr David     67
13 N Pejcha Zbyněk [K]      
15 N Jeřábek Břetislav 52   55
  Náhradníci
7 N Konrád Jiří     46
10 N Ceral Vojtěch     67
12 N Kubelka Tomáš     43
14 N Kubelka Jakub     55
16 N Pavelka Michal     90
 
# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany B 2 2 0 0 14:3 6 0 0
2. Bítovany 2 2 0 0 13:2 6 0 0
3. Načešice B 2 2 0 0 10:5 6 0 0
4. Vítanov 2 2 0 0 5:1 6 0 0
5. Žlebské Chvalovice 2 1 0 1 11:5 3 0 0
6. Horní Bradlo 2 1 0 1 5:6 3 0 0
7. FC Zaječice 2 1 0 1 2:3 3 0 0
8. Tuněchody B 2 1 0 1 7:10 3 0 0
9. Orel 2 0 1 1 6:7 1 0 0
10. Luže B 2 0 1 1 3:4 1 0 0
11. Rosice 2 0 1 1 3:7 1 0 0
12. Bořice 2 0 1 1 3:9 1 0 0
13. Miřetice B 2 0 0 2 3:12 0 0 0
14. Ronov B 2 0 0 2 3:14 0 0 0

1.kolo   10.8. sobota od 17h

Vítanov - FC Zaječice-2:0 (0:0)

# P Jméno ŽK ČK  
22 B Sýs Jan      
2 N Ceral Tomáš     46
15 N Jeřábek Břetislav 12    
3 N Konrád František      
6 N Schinagl Pavel      
4 N Pavelka Saša      
7 N Pejcha Zbyněk [K]      
14 N Kubelka Jakub      
5 N Křičenský Pavel 46   83
9 N Stöhr David     76
11 N Kubelka David     64
  Náhradníci
8 N Ceral Vojtěch     64
12 N Pavelka Michal     46
13 N Křičenský Martin     83
16 N Křičenský Vlastimil      
10 N Pejcha Dušan     76

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany B 1 1 0 0 7:1 3 0 0
2. Tuněchody B 1 1 0 0 6:2 3 0 0
3. Bítovany 1 1 0 0 5:1 3 0 0
4. Vítanov 1 1 0 0 2:0 3 0 0
5. Načešice B 1 1 0 0 5:4 3 0 0
6. Horní Bradlo 1 1 0 0 4:3 3 0 0
7. Rosice 1 0 1 0 2:2 1 0 0
8. Luže B 1 0 1 0 2:2 1 0 0
9. Orel 1 0 0 1 4:5 0 0 0
10. Žlebské Chvalovice 1 0 0 1 3:4 0 0 0
11. FC Zaječice 1 0 0 1 0:2 0 0 0
12. Ronov B 1 0 0 1 2:6 0 0 0
13. Miřetice B 1 0 0 1 1:5 0 0 0
14. Bořice 1 0 0 1 1:7 0 0 0

 

3.8. 2019 přátelsky muži

FC Zaječice-Pardubičky B-2:6 (2:1)

Góly- 2x Hromádko

První poločas vyrovnaný, druhý poločas po vystřídání 7 našich hráčů zejména dorostenců už jsme neměli šanci..

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/

 

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář