Jdi na obsah Jdi na menu
 


III třida MUŽI 2020-2021

III. TŘÍDA MUŽŮ

2020-2021

 

 

 

      G ŽK ČK Z       G ŽK ČK Z
1 Sýs Jan   B 1988         16 Bleha Jan 1992 1      
2 Křivka Filip B 2000 1 1     17 Homola Michal 1990        
3 Stöhr  David 1999         18 Ceral Tomáš 2001   1    
4 Konrád František 1981         19 Málek Michal 1979        
5 Kulhánek David 1975         20            
6 Hromádko Václav 1977 3 2     21            
7 Konrád Jiří 1995 6 3     22            
8 Schinagl Pavel 1997   2     23            
9 Jeřábek Břetislav 1977 1       24            
10 Křičenský Pavel 1996                      
11 Kubelka David 1996 1         DOROST          
12 Kubelka Jakub 1992 3 1     25 Ceral Vojtěch     1    
13 Kubelka Tomáš 1996         26 Pavelka Saša          
14 Nejtek Jan 1995         27            
15 Pejcha Dušan 1978 1 1     28            

 

Změny - podzimní sezóna:

Přišli- Křičenský Vlastimil, Ceral Tomáš (z dorostu), Stöhr  David (Luže)

Odešli-Křičenský Vlastimil 01, Křičenský Martin 96(oba Bítovany), Picek Michal 99(Rosice)

Nechodí-Oplíštil David 98, Macoun Marian 96, Slabý Jaroslav 96

Marodka-

Trenér-Pejcha Dušan

Asistent-Lomič Zdeněk

Vedoucí-Schuster Vladimír, Gergelyová Michaela

TRÉNINKY KAŽDOU STŘEDU A PÁTEK OD 18H
 
III - TŘÍDA MUŽI 2020-2021    
1 SO 17h 8.8. Slatiňany B FC Zaječice 0:0 50
2 SO 17h 15.8. Míčov FC Zaječice 2:3 (1:0) 60
3 NE 17h 23.8. FC Zaječice Ž.Chvalovice 4:0 (1:0) 110
4 SO 17h 29.8. Bítovany FC Zaječice 1:4 (1:1) 250
5 NE 17h 6.9. FC Zaječice Orel 2:5 (0:3) 215
6 SO 16:30h 12.9. Načešice B FC Zaječice 3:3 (2:1) 50
7 NE 16h 20.9. FC Zaječice Luže B 1:2 (0:1) 105
8 SO 15:30h 26.9. Vítanov FC Zaječice    
9 NE 15h 4.10. FC Zaječice H. Bradlo    
10 SO 15h 10.10. Prachovice FC Zaječice    
11 NE 14:30h 18.10. FC Zaječice Miřetice B    
12 NE 14:30h 25.10. Bořice FC Zaječice    
13 SO 14h 31.10. FC Zaječice Rosice    
 
 

8.kolo  sobota 26.9. od 15:30h

Vítanov - FC Zaječice-

 

7.kolo   neděle od 16h

FC Zaječice-Luže B-1:2 (0:1)

Střelci: 81. Konrád Jiří - 19. Tlapák Milan, 51. Rychtařík Jáchym
ŽK-  Křivka -- 1
 
# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Horní Bradlo 7 6 1 0 23:5 19 0 0
2. Orel 7 6 0 1 27:11 18 0 0
3. Slatiňany B 7 5 2 0 27:2 17 0 0
4. Prachovice 7 4 2 1 26:10 14 0 0
5. Načešice B 7 3 3 1 28:14 12 0 0
6. FC Zaječice 7 3 2 2 17:13 11 0 0
7. Vítanov 7 3 1 3 15:11 10 0 0
8. Luže B 7 3 1 3 13:20 10 0 0
9. Míčov 7 2 1 4 11:22 7 0 0
10. Bítovany 7 2 0 5 10:28 6 0 0
11. Žlebské Chvalovice 7 1 2 4 12:23 5 0 0
12. Miřetice B 7 1 1 5 9:20 4 0 0
13. Rosice 7 1 1 5 11:33 4 0 0
14. Bořice 7 0 1 6 5:22 1 0 0

 

6.kolo12.9.

Načešice B- FC Zaječice-3:3 (2:1)

Střelci: 8. Jirásek Miloslav, 13. Tamchyna Michal, 48. Tamchyna Michal (pen.) - 38. Hromádko Václav (pen.), 68. Jeřábek Břetislav, 73. Kubelka Jakub
ŽK- Schinagl
# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Horní Bradlo 6 5 1 0 19:4 16 0 0
2. Orel 6 5 0 1 23:10 15 0 0
3. Slatiňany B 6 4 2 0 24:2 14 0 0
4. Prachovice 6 4 1 1 24:8 13 0 0
5. Načešice B 6 3 2 1 27:13 11 0 0
6. FC Zaječice 6 3 2 1 16:11 11 0 0
7. Vítanov 6 3 1 2 15:8 10 0 0
8. Luže B 6 2 1 3 11:19 7 0 0
9. Bítovany 6 2 0 4 9:24 6 0 0
10. Miřetice B 6 1 1 4 8:18 4 0 0
11. Žlebské Chvalovice 6 1 1 4 11:22 4 0 0
12. Míčov 6 1 1 4 9:21 4 0 0
13. Rosice 6 1 1 4 10:29 4 0 0
14. Bořice 6 0 0 6 3:20 0 0 0

5.kolo  6.9.

FC Zaječice- Orel-2:5 (0:3)

Střelci: 80. Hromádko Václav (pen.), 60. Hromádko Václav (pen.) - 20. Dejdar Jakub, 23. Bartušek Jakub, 23. Babuliak Libor, 65. Bartušek Jakub, 84. Bartušek Jakub
ŽK-Konrád J.,Schinagl

4.kolo   Sobota 29. 8. 2020 17:00

Bítovany-FC Zaječice-1:4 (1:1)

Střelci: 23. Sládek Roman - 35. Křivka Filip, 59. Kubelka Jakub, 69. Pejcha Dušan, 78. Konrád Jiří
ŽK- 3 -- Ceral T.,Hromádko,Konrád J.,Ceral V.,Pejcha D
 
Míčov - Žlebské Chvalovice 2:2 (2:1)  45 diváků 
Bítovany - Zaječice 1:4 (1:1)   250 diváků
Orel - Slatiňany B 1:5 (0:1) 60 diváků
Načešice B - Rosice 11:1 (4:1)  60 diváků 
Luže B - Bořice 5:2 (4:0)  80 diváků
Vítanov - Miřetice B 2:4 (2:0)  60 diváků 
 
3.kolo  Neděle 23. 8. 2020 17:00
FC Zaječice-Ž. Chvalovice-4:0 (1:0)
Střelci: 30. Konrád Jiří, 54. Kubelka Jakub, 64. Bleha Jan, 89. Kubelka David
ŽK- Hromádko -- 1
 
2.kolo 15.8. od 17h

Míčov-FC Zaječice-2:3 (1:0)

Střelci: 43. Marek Lukáš, 47. Novotný René - 69. Konrád Jiří, 73. Konrád Jiří, 81. Konrád Jiří
ŽK- 3-- Konrád J.
 
1.kolo 8.8. od 17h
 
Slatiňany B- FC Zaječice-0:0
ŽK-   2 - Kubelka J.
 
Bořice - Bítovany 0:2 (0:0)  50 diváků
Rosice - Žlebské Chvalovice 4:2 (1:1)  58 diváků 
Miřetice B - Orel 1:2 (0:1)  49 diváků
Slatiňany B - Zaječice 0:0 (0:0)  50 diváků
Horní Bradlo - Luže B 5:2 (3:1)  69 diváků
Prachovice - Načešice B 7:3 (5:2)   65 diváků
Vítanov - Míčov
 
# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Prachovice 1 1 0 0 7:3 3 0 0
2. Horní Bradlo 1 1 0 0 5:2 3 0 0
3. Rosice 1 1 0 0 4:2 3 0 0
4. Bítovany 1 1 0 0 2:0 3 0 0
5. Orel 1 1 0 0 2:1 3 0 0
6. Slatiňany B 1 0 1 0 0:0 1 0 0
7. FC Zaječice 1 0 1 0 0:0 1 0 0
8. Miřetice B 1 0 0 1 1:2 0 0 0
9. Žlebské Chvalovice 1 0 0 1 2:4 0 0 0
10. Bořice 1 0 0 1 0:2 0 0 0
11. Luže B 1 0 0 1 2:5 0 0 0
12. Načešice B 1 0 0 1 3:7 0 0 0
 
 
Přátelsky muži
 
1.8. od 17h
FC Zaječice-Bítovany-
25.7. od 17h
FC Zaječice-Dřenice-4:6
Góly-3x Rohlík M., Picek
 
. od 17h
FC Zaječice-Rosice-6:2

13.6.od 15h přátelsky muži

FC Zaječice-Chrast-2:2

Góly-Pavelka S., Pejcha D.-penalta

 

6.6. sobota od 17h přátelsky muži

FC Zaječice-Bítovany-1:5

Gól- Stohr

 

30.5. od 17h přátelsky muži

FC Zaječice-Orel-9:0

Góly-Kubelka D.-3x, Hromádko,Pavelka,Konrád,Pejcha D., vlastní

23.5. od 17h přátelsky muži

FC Zaječice-Pardubičky-3:3 (0:2)

Góly-Hromádko, Rohlík M.,, Rohlík O.

 

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/

 

Konečné pořadí - finálové zápasy

1-2 místo
H.TÝNEC - OSTŘEŠANY 8-4
3-4 místo
DŘENICE - ROHOZNICE 3- 3 3-1 penalty
6-5 místo
MNĚTICE - STARÉ HRADIŠTĚ 1 - 3
8-7 místo
MÍSTO ZAJEČICE-BUKOVKA 0 - 1
9-10 místo
BOŘICE - DRAŽKOVICE 1 - 4

Celkové pořadí :
1. HROCHŮV TÝNEC
2. OSTŘEŠANY
3 DŘENICE
4. ROHOZNICE
5. STARÉ HRADIŠTĚ
6. MNĚTICE
7. BUKOVKA
8. ZAJEČICE
9. DRAŽKOVICE
10.BOŘICE



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/jubilejni-30-rocnik/vysledky-2019/
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář